Briteq COB PAR56-100WW BLACK
?
Briteq COB PAR56-100WW BLACK
Details
Briteq COB PAR56-100WW BLACK
  • Hoog vermogen LED PARCAN, perfect voor showrooms, winkels, tentoonstellingen, verhuur, …
  • Gebruikt een krachtige 100 W WITTE COB LED in een klassiek PAR-armatuur
  • WW (warm wit): 3200 K voor een warme en behaaglijke sfeer.
  • LCD-scherm om verschillende werkmodi te selecteren:
    • Stand-alone (master): stel dimmer + stroboscoop in (indien nodig)
    • DMX-gestuurd, 1KAN: dimmer.
    • DMX-gestuurd, 2KAN: dimmer, stroboscoop.
  • Gedrag van de lamp kan worden geselecteerd: halogeenlamp (traag) of LED (snel).
  • Vier dimmerkrommen: lineair, logaritmisch, antilogaritmisch, S-kromme.
  • Brede 60° bundelhoek voor uniforme lichtopbrengst.
  • Zeer stille ventilatorkoeling.
  • Het filterframe kan worden gebruikt om extra kleurfilters toe te voegen.
  • Verkrijgbaar in zwart en gepolijst zilver.
  • Algemeen : Gewicht (kg) 2.8
    Algemeen : Stroomvoorziening AC 100 - 240V, 50/60Hz
    Algemeen : Energie label Nee
    Algemeen : Kleur zwart
    Algemeen : Display LCD
    Algemeen : IP rating indoor
    Controle : modes standalone automatic, DMX, Master/Slave
    Controle : protocol DMX
    Controle : programeerbaar Nee
    Controle : upgradable software Nee
    Controle : minimum DMX kanalen 1
    Controle : maximum DMX kanalen 2
    Licht : type fitting Nee
    Licht : lamp COB
    Licht : min. kleurtemperatuur (K) 3200
    Licht : max. kleurtemperatuur (K) 3200
    Licht : CRI 85
    Licht : kleuren Wit, Warm wit
    Licht : kleuren mengen Nee
    Licht : min. hoek lichtstraal (°) 60
    Licht : max. hoek lichtstraal (°) 60
    Licht : max. vernieuwingsfrequentie (kHz) 3,6
    Aansluiting : ingang 3 pin XLR, Shuko CEE 7/7
    Aansluiting : uitgang 3 pin XLR